Papieskie Dzieło Rozkrzewiania Wiary

Papieskie Dzieło Rozkrzewiania Wiary

W dniach 29-30 czerwca 2021 odbędzie się I stopień Szkoły Animatorów Misyjnych. Zapraszamy zainteresowanych współpracą i animacją w ramach Papieskich Dzieł Misyjnych.
Zapraszamy wszystkich, dla których misje są sprawą ważną, zarówno świeckich, jak i duchownych: animatorów, zelatorów róż Żywego Różańca, katechetów, siostry, księży, kleryków oraz wolontariuszy, studentów i uczniów szkół ponadpodstawowych. 
W programie m.in. warsztaty ewangelizacyjne, narzędzia misyjnej animacji, wykłady na temat Papieskich Dzieł Misyjnych, świadectwa misjonarzy i filmy. Nie zabraknie też wspólnej modlitwy.
Szkolenie, podobnie jak w roku ubiegłym, będzie w formie online. Mamy nadzieję, że na II stopniu w przyszłym roku spotkamy się już na żywo. Niech zachętą dla nowych uczestników będą wspomnienia ubiegłorocznych SAM-owiczów.
„Serdecznie dziękuję za SAM – za pracę i wysiłek wszystkich, którzy byli w to zaangażowani! Najbardziej mnie cieszy, że mimo takich warunków, mogliśmy się spotkać i budować relacje. Jestem wdzięczna za warsztat o mediach społecznościowych, który był bardzo praktyczny i jasny, będzie to dla mnie pomocne również w rozbudowaniu strony naszego Zgromadzenia” (s. Veronika Gaálová, Zgromadzenie Sióstr Służby Społecznej).
„Dla mnie, jako teologa, było to przypomnienie najważniejszych zagadnień i terminów misjologicznych, dla mojej córki, Kornelii, możliwość poznania nowej rzeczywistości. Dla nas obojga – doskonała okazja do poznania świadectw życia i doświadczeń misjonarzy oraz wspólnej modlitwy” (Kornelia i Marcin Wozikowscy, diec. pelplińska).

Zgłoszenia mailowe lub telefoniczne przyjmujemy do 25 czerwca.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (22) 838 29 44
Szczegółowe informacje zostaną przesłane po zgłoszeniu.

ep/pdm

 

Żywy Różaniec

Wolontariat

Młodzi dla Misji jest inicjatywą PDM

Misyjne Apostolstwo Chorych

Darowizna

Projekty

Formacja

Media