Papieskie Dzieło Rozkrzewiania Wiary

Papieskie Dzieło Rozkrzewiania Wiary

 SAM towarzyszy Papieskim Dziełom Misyjnym w Polsce od 23 lat. Każdego roku czekamy na spotkanie z naszymi współpracownikami, animatorami, katechetami. Co roku poznajemy nowe, ciekawe i wspaniałe osoby. Z niektórymi spotykamy się na kolejnych edycjach SAM. Wielu uczestników SAM nawiązało przyjaźnie między sobą, wymieniają doświadczenia z pracy w szkole czy parafii. Po wielu latach staliśmy się wspólnotą.
W tym roku, z powodu pandemii, nie uda nam się spotkać „na żywo”, jednak nie rezygnujemy! Tegoroczna edycja Szkoły Animatorów Misyjnych I stopnia zostanie przeprowadzona zdalnie i będzie trwała dwa dni: 30 czerwca i 1 lipca.
Zapraszamy zainteresowanych współpracą i animacją w ramach Papieskich Dzieł Misyjnych: świeckich i duchownych, animatorów, zelatorów i członków róż Żywego Różańca, katechetów, siostry, księży, kleryków, wolontariuszy, studentów i uczniów szkół średnich.
W programie znajdą się wykłady o czterech Papieskich Dziełach Misyjnych i warsztaty o mediach społecznościowych. Aktualna sytuacja udowodniła, że taka wiedza i umiejętności są niezbędne. Zajęcia w ciągu tych dwóch dni rozpoczną się o godz. 9.00 Mszą św., potem będą wykłady i przerwa. Zakończymy nabożeństwem misyjnym o godz. 15.00. Z powodu zmieniającej się wciąż sytuacji, program może ulec modyfikacji. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o przebytym szkoleniu oraz udostępnimy im nasze materiały.
Udział w Szkole Animatorów Misyjnych jest bezpłatny i będzie przebiegał za pośrednictwem Facebooka.
Zapraszamy wszystkich chętnych i czekamy na zgłoszenia drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczną: 22 838 29 44.

 

Żywy Różaniec

Wolontariat

Młodzi dla Misji jest inicjatywą PDM

Misyjne Apostolstwo Chorych

Darowizna

Projekty

Formacja

Media